خدمات مشاوره آریاآپدیت

 

مدیریت استراتژیک، تهیه طرح توجیهی، مدل و طرح کسب و کار

خدمات این بخش شامل بررسی و تجزیه و تحلیل فرصتها و تهدیدهای کسب وکار و تهیه برنامه استراتژیک سازمان براساس BSC و توانمندیهای پویا (Dynamic Capability) می باشد. همچنین مشاوره و تهیه مدلهای کسب و کار برهم زننده (Disruptive Business Model) در کنار انجام تحقیقات بازار به منظور تهیه برنامه بازاریابی شرکت و تعیین استراتژی فروش خدمات و محصولات از دیگر خدمات مشاوره قابل ارائه در این بخش است. تهیه طرح توجیهی از طریق محاسبه شاخص های مالی نظیر سود، هزینه، دوره بازگشت سرمایه و نرخ بازگشت سرمایه در قالب نرم افزارهای اکسل و کامفار نیز به عنوان بخش دیگری از خدمات مشاوره آریا آپدیت در این بخش است.

 مدیریت چابک  (Agile)

آریاآپدیت در یخش خدمات مشاوره مدیریت چابک، ضمن طراحی و پیاده سازی متدولوژی چابک (اجایل) در سازمان ها، مدیریت کار تیمی به روش چابک(Agile Team working)  در قالب مشاوره مربی گری چابک(Agile Coaching)  را در دستور کار خود قرار داده است. همچنین پیاده سازی نرم افزارهای مدیریت چابک Axosoft, Bitrix, Asana در سازمان، از دیگر خدمات این بخش می باشد.

خدمات مدیریت پروژه

ارائه خدمات سیستم مدیریت پرتفولیو، مدیریت طرح و مدیریت برنامه ریزی و کنترل پروژه براساس استاندارد PMBOK-6th Edition (2017) از خدماتی است که آریا آپدیت در بخش مدیریت پروژه در اختیار سازمان ها قرار می دهد. همچنین خدمات مدیریت ادعا (Claim)، آنالیز تاخیرات و مدیریت تغییرات  پروژه از طریق پیاده سازی سیستم نرم افزاری مدیریت پروژه (EPM) شامل SharePoint, Project server & MSP، از دیگر خدمات این بخش می باشد.

مدیریت مستندسازی، مدیریت دانش

مشاوره در طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت دانش (Knowledge Management System) و سیستم مدیریت مستندسازی (Document Management System) به منظور حفظ و به اشتراک گذاری اطلاعات و همچنین مستندسازی درس آموخته های پروژه از خدمات آریاآپدیت در این بخش می باشد.

سیستم های مدیریت فرایند و کیفیت

آریا آپدیت در این بخش،خدمات مشاوره در طراحی و پیاده سازی مدیریت مبتنی بر فرایندها(BPM)  و همچنین طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریت (ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000)  را در اختیار سازمان ها قرار می دهد. همچنین خدمات بازرسی و بهبود کارائی، اثربخشی، بهره وری و سودآوری فرایند از طریق چابک سازی، نوآوری و مهندسی مجدد فرایندها، خدمات تکمیلی این بخش را تشکیل می دهند.

مدیریت استارت آپ، تکنولوژی و نوآوری

 در بخش خدمات مشاوره مدیریت استارت آپ، تکنولوژی و نوآوری، آریا آپدیت ضمن  عارضه یابی مشکلات استارت آپ، طراحی و پیاده سازی فرایند تحلیل کسب و کار یک استارت آپ را با تهیه طرح تجاری استارت آپ ارائه می دهد. همچنین همکاری در طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندورید و IOS برای استارت آپ و تعیین مدل هزینه و قیمت گذاری محصولات و خدمات استارت آپی، به عنوان خدمات تکمیلی آریا آپدیت در این بخش می باشد.

مدیریت برندینگ ، بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

ارائه خدمات طراحی، توسعه، بهینه سازی، نگهداری، مدیریت و به روزآوری وب سایت، رصد شبکه های اجتماعی، خدمات SEO و بهبود سئو سایت و ایده پردازی در زمینه تولیدات سمعی بصری (پادکست و ویدئو کست )، هسته اصلی خدمات برندینگ، بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ آریاآپدیت را تشکیل می دهد. همچنین مشاوره و همکاری در ایجاد و مدیریت شبکه های اجتماعی (در تلگرام، لینکدین، اینستاگرام، آپارات و ...) در کنار ایمیل مارکتینگ، سایر خدمات آریاآپدیت در این بخش می باشد.